Кујнска вага ST KS-E5W • MILD
-33%
, , ,

Кујнска вага ST KS-E5W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93187

ST KS-E5W
Superior Technology
Дигитална кујнска вага
Бела боја

599,00 ден 899,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST KS-E5W
Superior Technology
Дигитална кујнска вага
Бела боја
темперно стакло 4мм
голем ЛЦД Дисплеј
5кг капацитет
градуација од 1гр
TARE функција
автоматско вклучување и исклучување
индикатор за преоптоварување и за слаба батерија
опремена со 4 прецизни сензори
користи 1x CR2032 батерија која е вклучена