Кујнска вага GORENJE KT05LBW • MILD
, , ,

Кујнска вага GORENJE KT05LBW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93315

Стаклена површина на вагата
Мерни единици: g, ML

1.590,00 ден

На Залиха!

Спореди

Кујнска вага
Електронска
Стаклена површина на вагата
Модерен дизајн
Мерни единици: g, ML
Прецизно мерење
Функција Тара
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Калено стакло
Лесно чистење
Едноставно управување на допир
Прегледен ЛЕД дисплеј
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Боја: Бела боја
Батерии: 2 X AAA
Димензии (ШxВxД): 16 × 21 × 1,9 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,4 × 24,6 × 3,1 cm
Нето тежина на апаратот: 0,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 0,6 kg