Кулер за лаптоп до 17инч.NOT DOD MSI COOL D 105 • MILD
, ,

Кулер за лаптоп до 17инч.NOT DOD MSI COOL D 105

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007565

Два вентилатора
Компатибилен за : 15,6″ и 17,3″ лаптопи
Подлога за анти пролизгување
Прилагодлива висина
Дополнителни 2 USB порти

799,00 ден

На Залиха!

Спореди