Клима SAMSUNG AR24 TXHZAWK NEU/XEU • MILD
, ,

Клима SAMSUNG AR24 TXHZAWK NEU/XEU

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016446

Инверетер клима уред
Капацитет на ладење:6.5kW
Капацитет на греење:7.4kW

74.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Инверетер клима уред
Капацитет на ладење:6.5kW
Капацитет на греење:7.4kW
Фреон:R32 еколошки фреон
SEER 6.4; EER 3.33
SCOP 3.8; COP 3.15
Енергетска класа: ладење A++; греење:A
Easy filter+,антибактериска и антиалергиска заштита
Работна температура: ладење -10c/+46c; греење -15c/+24c
Самочистење, одвлажнување, тајмер

Шифра: 1016446 Категорија: , ,