Клима BEKO BNRH/180/181 • MILD
,

Клима BEKO BNRH/180/181

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017304

Напон: 220-230 V Тип на гас: R410A Големина: N/A Енергетска класа: А Капацитет за ладење: 18494 BTU Моќност: 1,7 kW Бренд: Beko

28.999,00 ден

На Залиха!

Спореди
Beko клима уред 18000 BTU BNRH 180/181 со топлинска пумпа е одличен економичен систем за ладење на површини до 900 квадратни стапки. Придобивките од оваа серија вклучуваат: 2 медиуми за филтрирање, интелигентни контролни системи, повеќекратни поставки за удобност.
Напон: 220-230 V
Тип на гас: R410A
Големина: N/A
Енергетска класа: А
Капацитет за ладење: 18494 BTU
Моќност: 1,7 kW
Бренд: Beko
Шифра: 1017304 Категорија: ,