Караоке звучник VIVAX VOX BS-700 • MILD
,

Караоке звучник VIVAX VOX BS-700

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014263

CE – Пренослива аудио
батерија (mAh): 5000
Звучници [W]: 70 W
Напојување: 110-240V
Висина Димензии (cm): 38,7 cm
Моќност RMS (W): 70
Дополнителна опрема: Кабел за напојување
Димензии на микрофон (cm): 21,5
Димензии на ширина (cm): 21,5

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Преносливиот звучник караоке Vivax BS-700 ви нуди голем број одлики за уживање во омилената музика.
Bluetooth звучник, USB плеер; MP3 / WMA; PLL FM со складирање на ФМ станици
RCALINE во 3,5 mm
LINE OUT RCA;
УСБ влез
IPX 5
70W RMS
4 звучници
репродуцира звук во 360 степени
5000mAh батерија.