Кабел HDMI 3M EP-H822 • MILD
, ,

Кабел HDMI 3M EP-H822

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007318

HDMI кабел за пренос на аудио и видео
Должина: 1,5m
Обложен со пластична мрежа за поголема долготрајност

259,00 ден

На Залиха!

Спореди