Кабел DVI TO HDMI • MILD
, ,

Кабел DVI TO HDMI

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92528

Мини кабел/конвертор од HDMI – DVI
За пренос на видео и аудио
Должина: 5cm

400,00 ден

На Залиха!

Спореди