Кабел продолжен CC MSI USB 2.0 A-A 2M • MILD
, ,

Кабел продолжен CC MSI USB 2.0 A-A 2M

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007568

Продолжен USB кабел ( машко – женско )
Должина: 2m

150,00 ден

На Залиха!

Спореди