Инвертер клима уред FUEGO FGTC18INV-WIFI-BWMSE6, 5.1/.5.1KW, A++ • MILD
, ,

Инвертер клима уред FUEGO FGTC18INV-WIFI-BWMSE6, 5.1/.5.1KW, A++

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017140

Моќност:5.1kW- 18000 btu
Енергетска класа наладење:А++/A+
Циркулација на воздух:800?/h
Работна температура:од -20/+53
R32 еколошки фреон, Wi-Fi

39.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Инвертер клима уред
Капацитет: 18000BTU
Енергетска класа на ладење:А++
Енергетска класа на греење:А+
Циркулација на воздух:800m³/h
6.1 (SEER)
4.0 (SCOP)
Моќност:
Ладење: 5100(1250-5910)
Греење: 5100(1250-6070)
Wi-Fi
R32 еколошки фреон
Работна температура:од -20/+53

Шифра: 1017140 Категорија: , ,