Инвертер клима уред BEKO BEEPI 120/ BEEP • MILD
, ,

Инвертер клима уред BEKO BEEPI 120/ BEEP

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011463

HomeWhiz конекција
Моќност:3.2kW- 12000 btu
Енергетска класа на ладење:А+++
Енергетска класа на греење:А++
Циркулација на воздух:584 m³

38.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

HomeWhiz конекција
Моќност:3.2kW- 12000 btu
Енергетска класа на ладење:А+++
Енергетска класа на греење:А++
Циркулација на воздух:584 m³
LED дисплеј
Jet Cool систем
Одвлажнување
Автоматска контрола на температурата
Тајмер
Одмрзнување
Функција:ZoneFollow + SelfClean+
Gold guard – anticorrosive, improves defrost
Филтер со висока густина
Филтер за активен јаглен
Брзина на вентилација:5
Режим за заштеда на енергија
SCOP:4.6
Перформанси на греење -20C
Silence (lowest noise 21dB)
R32 еколошки фреон

Шифра: 1011463 Категорија: , ,