Звучник-16467 KSC-W1200B • MILD
, ,

Звучник-16467 KSC-W1200B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006186

-СУБВУФЕР
МОЌНОСТ : 1200W (RMS)
ДИЈАМЕТАР : 300MM

7.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

-СУБВУФЕР
МОЌНОСТ : 1200W (RMS)
ДИЈАМЕТАР : 300MM
lКутија за сабвуфер што не е пренесена
●Звучник од 300 мм
●1200W Врвна влезна моќност
lКабинет со компактна големина
lВез во две бои
lЛесно се монтира и се отстранува со ремени за брзо сврзување