Замрзнувач GORENJE FH21FPW • MILD
, ,

Замрзнувач GORENJE FH21FPW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010340

Енергетска класа:A+
Нето капацитет:198L
Потрошувачка на енергија kWh/24h:0,6 kWh

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Енергетска класа: A+
Климатска класа: SN, N, ST, T
Ногарки: 4
1 компресор
Вкупен бруто/нето капацитет: 198 / 198 l
Издржливост при прекин на електрична енергија: 34 h
Механичко управување
Рачно одмрзнување
Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување
Простор за замрзнување: 2 корпи
Заклучување на вратата
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 6 kWh
Димензии (ШxВxД): 80.2 × 85.4 × 55.9 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 83.3 × 89 × 57.5 cm
Нето тежина на апаратот: 30 kg
Бруто тежина на апаратот: 32 kg
Приклучна моќ: 120 W