Замрзнувач Gorenje FH10FPW • MILD
, ,

Замрзнувач Gorenje FH10FPW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017524

11.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

FREEZEPROTECT -15°C

Оптимални перформанси дури и при ниски температури
Големиот студ веќе не претставува проблем бидејќи овој замрзнувач ќе работи совршено дури и при ниски температури до -15°C, што го прави совршен избор за гаражи и подруми.

Безбедно складирање

Некои модели имаат брави, што е погодно ако замрзнувачот е инсталиран надвор од станбената единица.