Замрзнувач вертикален ST SFZ-247 WH • MILD
, ,

Замрзнувач вертикален ST SFZ-247 WH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015420

ST SFZ-247WH
Superior Technology
Вертикален замрзнувач
БЕЛА боја
Димензии 143x55x57цм

14.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST SFZ-247WH
Superior Technology
Вертикален замрзнувач
БЕЛА боја
Капацитет 168л
6 транспарентни фиоки
Механичка контрола на температурата
ЛЕД осветлување
Нова Ф енергетска класа
Димензии 143x55x57цм