Замрзнувач BEKO RFSA 240 M41 WN • MILD
, ,

Замрзнувач BEKO RFSA 240 M41 WN

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016928

Беко замрзнувач RFSA240M41WN
Самостоен вертикален замрзнувач
Боја: бела
Висина: 150,8 см
Ширина: 59,5 см
Технологија: Мини Фрост

21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Беко замрзнувач RFSA240M41WN
Самостоен вертикален замрзнувач
Боја: бела
Висина: 150,8 см
Ширина: 59,5 см
Технологија: Мини Фрост
Систем за ладење: статичен
Енергетска класа: Е
Потрошувачка на енергија: 205 kWh/годишно
Бруто волумен на замрзнувачот: 240 l
Нето волумен на замрзнувачот: 215 l
Емисии на бучава во воздухот: 36 dB
Климатска класа: SN-T
Брзо замрзнување
Екран: 3 Светло и тенџере
Контрола: механичка
Реверзибилна врата
Број на фиоки за замрзнување: 6
Ледена кутија
Напојување: 220 – 240 V/50 Hz
Димензии (ВxШxД): 150,8 x 59,5 x 59,2 cm
Тежина нето/бруто: 51,5/54,3 кг