Електрично ѓезве FABBYGO FB303A • MILD
, , , ,

Електрично ѓезве FABBYGO FB303A

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015921

Моќност: 450W
Ротација:360*
ON/OFF копче

1.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 450W
Ротација:360*
ON/OFF копче