Електричен шпорет GORENJE GE6A21WD • MILD
, ,

Електричен шпорет GORENJE GE6A21WD

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016975

Gorenje GE6A21WD
Електричен шпорет со стаклен капак
Бела боја
Електрични плочи за готвење 4 од кои две се за брзо готвење
Капацитет на рерна 65 Литри

19.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje GE6A21WD
Електричен шпорет со стаклен капак
Бела боја
Електрични плочи за готвење 4 од кои две се за брзо готвење
Капацитет на рерна 65 Литри
6 начини на работа
Пица функција
Perfect grill двоен греач за секогаш крцкава храна
Home made облик на рерната за рамномерно печење
Чистење со AquaClean функција
Решетка и Длабока емајлирана тава
Водилки на извлекување
Двојно застаклена компактна врата
SilverMatte емајл отпорен а мазен
Фиока за складирање
А енергетска класа
Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)