Држач Power line 22-43 • MILD
, ,

Држач Power line 22-43

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003949

Носивост: 30kg
Профил: 45-105cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 22″-43″ со рамен екран

899,00 ден

На Залиха!

Спореди