Држач за тв FUEGO RAP010 17-42 • MILD
, ,

Држач за тв FUEGO RAP010 17-42

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92654

Носивост: 45kg
Профил: 20-96cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 17″-42″ со рамен екран

399,00 ден

На Залиха!