Држач за тв FUEGO RAP 014 17-42 • MILD
, ,

Држач за тв FUEGO RAP 014 17-42

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92660

Носивост: 55kg
Профил: 94-185cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 32″-70″ со рамен екран

999,00 ден

На Залиха!

Спореди