Држач за тв FUEGO MG84 • MILD
, ,

Држач за тв FUEGO MG84

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90769

Носивост: 35kg
Профил: 57-367cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 26″-55″ со рамен екран

1.599,00 ден

На Залиха!