Детско магично ќебе • MILD
, ,

Детско магично ќебе

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015821

Димензии: 120 x 150cm

799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Уникатно квалитетно плишано ќебе кое свети во темно. Изработено со висококвалитетен микрофибер за трајна употреба. Исклучително меко. Структура на ткаенината е отпорна на дамки и ја задржува својата мекост дури и по многу перење. Не се препорачува сушење во машина за перење, пеглање, белење или хемиско чистење.

Шифра: 1015821 Категорија: , ,