Депилатор ST LD505WU • MILD
, ,

Депилатор ST LD505WU

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017103

ST LD505WU
Superior Technology
Безжичен депилатор
розево/бела боја
2 брзини

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST LD505WU
Superior Technology
Безжичен депилатор
розево/бела боја
2 брзини
ротирачка глава
Водоотпорна глава која може да се мие
глава за бричење
LED светло
капаче
Литиумска батерија на полнење
USB-C приклучок
четка за чистење и адаптер за полнење