Депилатор ROWENTA EP110F0 • MILD
, ,

Депилатор ROWENTA EP110F0

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015835

Депилатор
2 брзини
24 прецизни пинцети со топчиња за масажа, за намалување на болката
Демонтажна глава која може да се мие со вода

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Депилатор
2 брзини
24 прецизни пинцети со топчиња за масажа, за намалување на болката
Демонтажна глава која може да се мие со вода