Депилатор PHILIPS BRE275/00 • MILD
, ,

Депилатор PHILIPS BRE275/00

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009542

Депилатор
Боја Виолетова
2 брзини
број на дискови 21
четка за чистење

4.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Депилатор
Боја Виолетова
2 брзини
број на дискови 21
четка за чистење