Греалка PTC 2000W 010572 • MILD
, ,

Греалка PTC 2000W 010572

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016423

DYNAMIC PTC Греалка 2000W (10572) + 1 година гаранција

Моќност: 2000 W
Напон: 220-240 V

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Карактеристики на производот:

DYNAMIC PTC Греалка 2000W (10572) + 1 година гаранција

Моќност: 2000 W
Напон: 220-240 V
Фреквенција (50-60 Hz)
Прилагодив термостат
Заштита од прегревање
Боја: Сива