Греалка KUMTEL KS2764 • MILD
, ,

Греалка KUMTEL KS2764

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93383

Моќ: 2200 W
4 кварцни цевки
Прилагодлив термостат
3 нивоа на моќност
Заштита од превртување

2.600,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќ: 2200 W
4 кварцни цевки
Прилагодлив термостат
3 нивоа на моќност
Заштита од превртување