, ,

Греалка Atlantic F119 2.500W + KIT

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016972

Atlantic F119 2.500W + KIT
Панелна греалка Конвектор со електронски термостат
Нов модерен ултра тенок дизајн
5 нивоа на работа

6.000,00 ден

На Залиха!

Спореди

Atlantic F119 2.500W + KIT
Панелна греалка Конвектор со електронски термостат
Нов модерен ултра тенок дизајн
5 нивоа на работа
сензор за собна температура
заштита од превртување ANTI TILT
заштита од прегревање
IP24 заштита
Задоволување на последните европски ErP стандарди
Димензии (Ш x В x Д): 909 x 461 x 114 мм
Тежина 6.2 кг