Греалка на плин мала NURGAZ • MILD
, ,

Греалка на плин мала NURGAZ

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012958

Плинска греалка + регулатор Nurgaz NG309
Паковање: 6/1 -1k

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Плинска греалка + регулатор Nurgaz NG309
Паковање: 6/1 -1k

Шифра: 1012958 Категорија: , ,