Греалка на плин коцка Nurgaz • MILD
, ,

Греалка на плин коцка Nurgaz

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012957

Плинска греалка Nurgaz NG310-P/ 3500W
Паковање: 6/1 -1k

1.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Плинска греалка Nurgaz NG310-P/ 3500W
Паковање: 6/1 -1k

Шифра: 1012957 Категорија: , ,