Вентилатор на вода FABBYGO FA-650M 26m • MILD
,

Вентилатор на вода FABBYGO FA-650M 26m

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015402

Моќност: 170W
Димензии: 26” | Ø72x11cm
Напон: 220-240VAC~50Hz

12.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 170W
Димензии: 26” | Ø72x11cm
Напон: 220-240VAC~50Hz

Шифра: 1015402 Категорија: ,