, ,

Вграден сет GORENJE JUMP SET 2 рерна +плотна

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93488

Gorenje Вграден комплет JUMP STEEL SET
BO6737E02X + ECT41SC

33.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje Вграден комплет JUMP STEEL SET
BO6737E02X + ECT41SC
BO6737E02X Вградна фурна
Инокс
Капацитет 77 литри
ЛЦД Дисплеј со дигитален тајмер
Push Pull копчиња на вовлекување
13 програми
Вентилатор во рерната
Телескопски водилки на едно ниво со целосно извлекување
AIRFRY метод на интензивно печење на топол воздух без маснотии
Home made plus облик на рерната
Frozen Bake за печење замрзната храна
Perfect grill
Функцијата за потпекување (Gratin) ви овозможува да создадете совршена златно-кафеава кора на лазањи
месо
компири и други потпечени јадења
Fast Preheat брзо загревање
DC+ систем на брзо надворешно ладење на рерната
Истовремено печење на повеќе нивоа
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Внатрешно стакло кое лесно се отстранува
1 тава + 1 решетка
ECO емајл во внатрешноста
А енергетска класа
Димензии 595x595x564мм + ECT41SC Вградна плотна
Контроли на допир
4 грејни зони
Тајмер
Функцијата StopGo го запира готвењето и продолжува со истиот параметар кога повторно ќе се реактивира
Функцијата StayWarm ја загрева храната на константна температура од 70C се додека не дојде вистинското време за послужување
Индикатори за преостаната топлина
Заклучување за заштита од деца
Димензии 595x54x520мм