Вградена фурна ELECTROLUX EOF3H00BX • MILD
, ,

Вградена фурна ELECTROLUX EOF3H00BX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017122

Electrolux EOF3H00BX
Вградна фурна Surround cook 600 серија
Инокс

15.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Electrolux EOF3H00BX
Вградна фурна Surround cook 600 серија
Инокс
Pop Out стандардни копчиња
ЛЦД Дисплеј
Самочистење со Аквализа
Капацитет 65л
Вентилатор во фурна
Surround cook – рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната
Врата со двојно стакло
Тајмер со 5 сетирања
9 функции на рерната
Печење на две нивоа
Вклучени тавa + решетка
Енергетска класа А
Димензии 594 x 560 x 590 мм