Вградена плоча BEKO HIC 64401 • MILD
, ,

Вградена плоча BEKO HIC 64401

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90038
  • Независна стаклокерамичка плотна
  • 4 Грејни зони
  • Сензор контроли
  • Автоматско исклучување
  • Заштита од прегревање

13.999,00 ден

На Залиха!

Спореди
  • Независна стаклокерамичка плотна
  • 4 Грејни зони
  • Сензор контроли
  • Автоматско исклучување
  • Заштита од прегревање