Вградена плотна GORENJE ECT648 ORAB • MILD
, ,

Вградена плотна GORENJE ECT648 ORAB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93611

Gorenje ECT 648 ORAB
Стаклокерамичка вградна плотна ORA ITO
Црна боја

22.590,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje ECT 648 ORAB
Стаклокерамичка вградна плотна ORA ITO
Црна боја
Сензорско управување на допир
Fish zone – идеална за големи садови
PowerZone ја зголемува јачината на HiLight за 25%
Тајмер
Stop&Go направете пауза било кога
4 Hi-light грејни места
StayWarm одржува константна температурата од 70C
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Сигнализација на преостаната топлина
Child lock сигурносно заклучување
Приклучна моќ: .6.900 W
Димензии (Ш x В x Д): 60 x 54 x 52 cm