Вградена плотна GORENJE CT43SC • MILD
-26%
, ,

Вградена плотна GORENJE CT43SC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93521

Gorenje CT43SC
Стаклокерамичка вградна плотна
Црна боја
Приклучна моќ: .7.000 W
Димензии (Ш x В x Д): 59.5 x 5.4 x 52 цм

13.290,00 ден 17.999,00 ден

На Залиха!

Gorenje CT43SC
Стаклокерамичка вградна плотна
Црна боја
MADE IN SLOVENIA
Сензорско управување на допир
4 зони за готвење од кои една дупла зона и една овална проширена зона
Fish zone – идеална за големи садови
Тајмер
Stop&Go направете пауза било кога
StayWarm одржува константна температурата од 70C
Сигнализација на преостаната топлина
Child lock сигурносно заклучување
Приклучна моќ: .7.000 W
Димензии (Ш x В x Д): 59.5 x 5.4 x 52 цм