Вградена микробранова печка GORENJE BM 235 ORAB • MILD
, ,

Вградена микробранова печка GORENJE BM 235 ORAB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90786

Волумен: 23 l
Моќност: 900 W
Нивоа на моќност: 5
Јачина на инфра грејачот (грил): 1.200 W
Број на меморирани програми: 8
Ротирачка стаклена чинија: 27 cm
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 39 × 35.1 cm

18.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рерна од не’рѓосувачки челик
Врата: Стакло
Материјал на челната плоча: Стакло
Начин на отварање на вратата: Рачка
Отвoрање на врата: Лево
Волумен: 23 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 900 W
Јачина на инфра грејачот (грил): 1.200 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Електронско управување
Начин на управување: Команди на допир
Дисплеј за прикажување на времето
Логичен избор
Можност за исклучување на екранот
Звучен сигнал: Без можност за исклучување
Часовен опсег (min): 60 min
Број на комбинирани опции на загревање: 2
Број на програми со грил: 2
Комбинирано греење: Микробранови грил
Функција одмрзнување според тежината
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 8
Дефиниран старт на готвење
Заклучување за заштита од деца
Сигурносен прекинувач
Ротирачка стаклена чинија
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Ротирачка решетка за скара
Начин на загревање: Кварцно
Димензии (ШxВxД): 59,5 39 35,1 cm