Вградена машина за садови ELECTROLUX ESL5205LO • MILD
, ,

Вградена машина за садови ELECTROLUX ESL5205LO

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91808

Вградена машина за миење садови од 60 cm со поставки за 13 места и фиксирани држачи за чинии

23.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вградена машина за миење садови од 60 cm со поставки за 13 места и фиксирани држачи за чинии
Технологијата AirDry користи природен проток на воздух за да го заврши циклусот на сушење
Опција за одложен почеток од 1 до 24 часа
Моќно чистење дури и за највалканите товари, благодарение на воден млаз од 70°C