Вградена машина за садови BEKO DIN 48430 • MILD
, ,

Вградена машина за садови BEKO DIN 48430

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93154

28.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вградна машина за садови

AUTODOSE функција за автоматско дозирање на детергент
AquaIntense
Prosmart inverter motor
Енергетска класа:A+++
Капацитет:14 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
Half Load
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Потрошувачка на енергија годишно:237kWh
Ниво на бучава:44dB