ВАГРАДЕНА РЕРНА BEKO BIE 22100 XC • MILD
-35%
, ,

ВАГРАДЕНА РЕРНА BEKO BIE 22100 XC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91945

Тип на уред 60 см
Висина 59,5 см
Ширина 59,4 см
Длабочина 56,7 см
Тип на дисплеј Механички тајмер
Класа на енергетска ефикасност на рерната А
Чистење со пареа со SteamShine®
Вид на рерна Со помош на вентилатор
Вид на отворање на вратата Отворање надолу
Боја Нерѓосувачки челик
Висина – неотпакувана (ин.) (y) 23,425198
Ширина – неотпакувана (ин.) (x) 23,385826
Длабочина – неотпакувана (во.) (z) 22,322834
Број на функции 6
Зафатнина на рерната 71 л

9.999,00 ден 15.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Беко вградени апарати – Технологија која остава без здив за совршени резултати при печењето. Нов дизајн и совршени перформанси.
Beko, хармонија на совршен дизајн и перформанси. Нова линија на вградена технологија која ве остава без здив. Се што ви треба е да ја ставите храната во рерна и да уживате во совршените резултати.
Халогено осветлување
Јасен поглед на она што се случува внатре во рерната
Дали сакате да видите како напредува подготовката на храната, но не сакате да ја изгубите топлината кога ќе ја отворите вратата? Со халогено осветлување, можете да ја видите целата внатрешност на рерната и да следите како напредуваат вашите специјалитети без да ја отворите вратата.
Издржлива врата
Силни врати кои можат да носат тешки садови
Жешките, тешки јадења и тави понекогаш тешко се вадат од рерната. Оваа издржлива врата може да издржи товар до 22,5 kg. Тоа е 20% повеќе од стандардната врата на рерната, така што можете безбедно да поставите топла тава на отворената врата на рерната додека се одморате.