Бокал за вода TEFAL KO150F30 • MILD
, , , ,

Бокал за вода TEFAL KO150F30

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003858

Термо бокал
Капацитет:1,5L
Моќност:2400W
Нерѓосувачки челик
Автоматско исклучување
Филтер кој се отстрнува

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Термо бокал
Капацитет:1,5L
Моќност:2400W
Нерѓосувачки челик
Автоматско исклучување
Филтер кој се отстрнува