Бокал за вода FUEGO SB-W 18-S62 Green • MILD
, , ,

Бокал за вода FUEGO SB-W 18-S62 Green

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90698
 • Термо бокал
 • Моќност:2200W
 • Капацитет:1,8L
 • материјал пластика
 • On/Off индикатор
 • 360º база
 • Автоматско исклучување

1.099,00 ден

На Залиха!

Спореди
 • Термо бокал
 • Моќност:2200W
 • Капацитет:1,8L
 • материјал пластика
 • On/Off индикатор
 • 360º база
 • Автоматско исклучување