Бокал за вода FUEGO SB-W 18-S34 • MILD
, , , ,

Бокал за вода FUEGO SB-W 18-S34

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90700

Термо бокал

Моќност:2200W
Капацитет:1,8L
On/Off индикатор
360º база
Автоматско исклучување

999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Термо бокал

Моќност:2200W
Капацитет:1,8L
On/Off индикатор
360º база
Автоматско исклучување