Бокал за вода BOSCH TWK3A011 • MILD
, , , ,

Бокал за вода BOSCH TWK3A011

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006574

BOSCH TWK3A011
Eлектричен бокал за вода
бела/светло сива боја
2400W
1.7l сад за вода
покриени греачи
заштита од прегревање
филтер кој се вади

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH TWK3A011
Eлектричен бокал за вода
бела/светло сива боја
2400W
1.7l сад за вода
покриени греачи
заштита од прегревање
филтер кој се вади