Блендер PHILIPS HR2224 • MILD
, , , ,

Блендер PHILIPS HR2224

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016932

Philips HR2224/00
Блендер
800W
Боја Инокс
капацитет на садот 1.5л
пластичен сад
3 брзини и Пулс
ProBlend
рачка за полесно држење
функција кршење на мраз
заштита од презагревање

5.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips HR2224/00
Блендер
800W
Боја Инокс
капацитет на садот 1.5л
пластичен сад
3 брзини и Пулс
ProBlend
рачка за полесно држење
функција кршење на мраз
заштита од презагревање