Блендер GORENJE NB1000 MB • MILD
, , , ,

Блендер GORENJE NB1000 MB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016502

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минута
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Лесно чистење
Ефикасен нож со шест сечила

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минута
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Лесно чистење
Ефикасен нож со шест сечила
Суво мешање
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Дополнителен сад
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
Гумени ногарки за стабилност
Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Боја: Црна
Димензии (ШxВxД): 15,2 × 37,9 × 17,2 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30 × 35 × 25 cm
Нето тежина на апаратот: 3,1 kg
Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg
Приклучна моќ: 1.000 W