Блендер GORENJE BN 1200AL • MILD
-13%
, , , ,

Блендер GORENJE BN 1200AL

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015237

GORENJE BN 1200AL
Приклучна моќ 1200 W
Број на степени на вентилаторот: 2,
Капацитет на садот за мешање и месење: 1 l

4.599,00 ден 5.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Блендер
Материјал на ножот-Нерѓосувачки челик SUS 301
Ефикасен нож со шест сечила
Капацитет на садот за мешање и месење 1 l
Број на вртежи (макс. – мин.)
20000 rpm
Приклучна моќ
1200 W
Број на степени на вентилаторот 2
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење