Блендер GORENJE B1400E • MILD
, , , ,

Блендер GORENJE B1400E

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015236

Gorenje B 1400 E
Блендер Моќност 1400 W
Inox боја

4.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje B 1400 E
Блендер Моќност 1400 W
Inox боја
AC мотор за сигурно работење
Број на вртежи (макс. – мин.): 32.000 obr/min
Ефикасно четиристрано сечило
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на oднапред дефинирани програми 4
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Дробење лед
Волумен на садот: 1.75 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност