Блендер FUEGO GS-632 • MILD
, ,

Блендер FUEGO GS-632

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017830

Моќност:350W
Капацитет на сад:2 x 600ml
Ножеви од нерѓосувачки челик

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:350W
Капацитет на сад:2 x 600ml
Ножеви од нерѓосувачки челик

Шифра: 1017830 Категорија: , ,